Dotacje dla przedsiębiorstw na instalacje OZE zlokalizowane na terenie województwa lubelskiego

przez admin

W związku z ogłoszonym konkursem na działanie 4.2 Produkcja energii z OZE w przedsiębiorstwach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, którzy dzięki inwestycji w instalacje OZE mogą znacznie obniżyć koszty za energię (nawet kilkanaście tys. zł/rok). Wnioski można składać w terminie od 13.01.2020 r. do 28.02.2020 r. Poziom dofinansowania w zależności od wielkości przedsiębiorstwa wynosi 80% dla mikro i małych przedsiębiorstw, 70% dla średnich przedsiębiorstw. Więcej informacji o konkursie:

https://rpo.lubelskie.pl/rpo/wiadomosci/nabory-konkursy/4-2-produkcja-energii-z-oze-w-przedsiebiorstwach-1/

W ramach naszej usługi poza przygotowaniem wniosku, biznes planu i analizy finansowej  oferujemy Państwu także fachowe wsparcie w zakresie ustalenia mocy planowanej instalacji, wyliczenie oszczędności kosztów energii, a także pomoc w przygotowaniu załączników do wniosku. Współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami którzy mogą wykonać dla Państwa projekt techniczny, audyt energetyczny, kosztorys inwestorski. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu.

W trakcie ponad 12-letniego funkcjonowania firmy udało się nam pozyskać dofinansowanie na ponad 400 projektów współfinansowanych ze środków UE, w tym 50 z zakresu efektywności energetycznej i produkcji energii ze źródeł odnawialnych, co potwierdzają liczne referencje na naszej stronie.